Je winkelwagen is nog leeg!
Schuifdeurrail Lite+100 is geschikt voor houten of glazen schuifdeuren tot 100 Kg. De rail is gemaakt van hoogwaardig aluminium en zorgt, in combinatie met de onderhoudsvrije ophangsystemen van KLEIN-Europe® (Superior of Retrac), voor vele jaren probleemloos gebruik. Wij bieden dan ook 5 jaar garantie voor al onze KLEIN-europe® systemen.
Montage aan de muur – Wall. Bij deze uitvoering van de rail krijgt u naast de Standaard Lite+100 rail een lange muurbeugel om de rail mee aan de wand te bevestigen. Ook de Wall uitvoering is geschikt voor houten of glazen schuifdeuren tot max 100 Kg.
Het is mogelijk om de schuifdeur 6 mm van de muur af te laten lopen, maar voor het geval er rekening gehouden moet worden met een plint en/of een architraaf, is het ook mogelijk te kiezen voor een wandbeugel die 17 mm ruimte over laat tussen wand en deur. Voor de uiteinden van de rail zijn er aparte eindplaatjes verkrijgbaar.
De Lite+100 rail kan eventueel zelf ingekort worden op de gewenste afmeting.
Gaat u voor strak zwart of voor de klassiek zilveren rail? De schuifdeurrail Lite+100 is in beide kleuren in alle uitvoeringen beschikbaar.
Beide ophangsets zijn ook beschikbaar met softclose/open (KSC)!
Klein Soft Closing (KSC) is onze geavanceerde hydraulische gedempte softclose. De softclose heeft meerdere veren die zorgen voor optimale prestaties van de softclose. Zelfs in de meeste veeleisende omstandigheden gaat de softclose ontzettend lang mee, dus van uw softclose heeft u jaren lang plezier.
De softclose zorgt voor een soepele afremming van de deur, of het nu wordt geopend of gesloten. Verkrijgbaar voor hout of glazen deuren.
De lite+100 rail is geschikt voor deurpanelen van zowel glas als hout. Wanneer er wordt gekozen voor een glazen deurpaneel dan is het van belang dat u daarvoor de desbetreffende glasklemmen aan het schuifdeursysteem toevoegt (Set Lite Glass+ 100). Ook hierbij is het mogelijk om een softclose (KSC) bij de ophangset te krijgen.
De Lite+100 rail kunt u in combinatie met de ophangset Lite Par100 veranderen in een schuifwand! Set Lite Par100 van KLEIN® Europe is geschikt voor 2 deurpanelen van ieder maximaal 50 Kg. De ophangbeugels worden in het deurpaneel gemonteerd zodat de deuren hoog tegen de rail aan komen voor een mooi minimalistisch effect (vergelijkbaar met de ophangset Retrac). Let op: De Lite Par 100 is alleen beschikbaar met de Standaard en de Top uitvoering van de Lite+100 rail
De uiteindelijke prijs hangt af van de door u gemaakte selectie(s)
Bevestig je schuifdeurrail moeiteloos aan de wand Met deze muurbeugels kan de..
vanaf €16,47
Afgewerkt tot in de laatste details – Eindplaatjes voor Lite+100 rail Komt uw..
vanaf €41,16
Makkelijke montage met ophangset Superior en het gemak van een softclose Maak..
vanaf €196,11
Een strakke afwerking met ophangset Retrac en het gemak van een softclose/open ..
vanaf €242,13
Makkelijke montage met ophangset Superior Maak uw Lite+100 schuifdeursysteem ..
vanaf €63,47
Een strakke afwerking met ophangset Retrac Maak uw Lite+100 schuifdeursysteem..
vanaf €94,68
Set Lite Glass+100 KSC van KLEIN® Europe heeft niet alleen een soft close systee..
vanaf €426,97
Set Lite Par100 van KLEIN® Europe is geschikt voor 2 deurpanelen van ieder maxim..
vanaf €284,70
Hou je ruimte mooi groot en licht met glazen schuifdeuren Met de Set Lite Gla..
vanaf €375,97
Tags: lite, klein-europe, 100-kg, retrac, superior, softclose, muurbeugel, wand-montage, ksc, zwart, set-lite-par