Je winkelwagen is nog leeg!
Het frame van de Absolute Swing is van geanodiseerd, overschilderbaar aluminium en wordt volledig in de muur geïntegreerd. De meegeleverde binnendeur kan hierdoor onopvallend in de wand worden weggewerkt (- of juist als een statement worden uitgelicht!).
Het kozijn wordt als één haaks pakket geleverd en hoeft dus niet eerst met losse elementen in elkaar gezet te worden.
Systeem Absolute Swing is verkrijgbaar voor muren van 10 cm en 12,5 cm dik in deurbreedtes van 60 cm t/m 110 cm en een deurhoogte t/m 300 cm. Staat de gewenste maat er niet bij? Neem dan contact met ons op.
Er zijn 4 versies voor openen beschikbaar:
Vanaf een hoogte van 240 cm is er ook de mogelijkheid om de deur tot aan het plafond te laten lopen. Zie hiervoor systeem Absolute Swing FH (Full Height)
Afwerking van het systeem
Wij adviseren een afwerking met Knauf Uniflott. Dit is een vezelachtige stuc die meer beweging opvangt. Dit verkleint de kans op barsten en scheuren.
De uiteindelijke prijs hangt af van de door u gemaakte selectie(s)
Deze deurklink, van het Italiaanse merk Ghidini, heeft een mooie strakke vormgev..
vanaf €60,51
vanaf €63,26
vanaf €45,43
vanaf €52,08
vanaf €72,66
vanaf €49,98
Tags: absolute swing, draaideur, scharnierende deur, absolute-swing, ermetika, draaideur, gipsplaat, stenen-muur, deurpaneel, primer, geverfd behangen, muur, scharnieren, deurpaneel, trekrichting, duwrichting, tochtstrippen, magnetisch, slot, deurkruk, sleutelslot, deurgreep, latei